Idź do treści strony
 • Ikona Kontakt

  Olsztyński Park Naukowo-
  Technologiczny

  ul. Władysława Trylińskiego 2
  10-683 Olsztyn
  tel. 89 612 05 00

SPOTKANIA KOOPERACYJNE START-UPÓW OLSZTYNA I MIAST PARTNERSKICH


Prezydent Olsztyna – Piotr Grzymowicz i Dyrektor Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego - Wojciech Samulowski serdecznie zapraszają Państwa do udziału w wydarzeniu pn.

"SPOTKANIA KOOPERACYJNE START-UPÓW OLSZTYNA I MIAST PARTNERSKICH"

Wydarzenie odbędzie się  w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym w dniach 16-17 maja 2018r.

Celem jest umożliwienie nawiązania współpracy, więzi kooperacyjnych jak również stworzenie perspektyw generowania wspólnych przedsięwzięć.

Dzięki spotkaniom kooperacyjnym będą Państwo mieli możliwość znalezienia ciekawych produktów, o które będą Państwo mogli poszerzyć ofertę swojej firmy, znaleźć dystrybutorów dla swoich produktów, znaleźć partnerów do wspólnej realizacji nowych przedsięwzięć biznesowych.

Część konferencyjna umożliwi zapoznanie się ze specyfiką ekonomiczną Miast partnerskich Olsztyna oraz poznanie różnych systemów wsparcia dla start-upów realizowanych w tych miastach.

Przewidziano również prezentację najciekawszych startup-ów działających na terenie OPN-T oraz w miastach partnerskich Olsztyna.

Spotkania kooperacyjne (B2B) są organizowane we współpracy z ośrodkiem sieci Enterprise Europe Network działającym przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie.

Sesja B2B wymaga odrębnej rezerwacji – zapraszamy już teraz do zapoznania się z profilami firm, które zgłosiły się do spotkań indywidualnych:

Zgłoś się i poznaj profile firm.

Program wydarzenia:

 

16 maja 2018 r. (środa)

18.00

Powitanie przez Prezydenta Olsztyna

18.15-19.30

prezentacje Olsztyna i  Miast Partnerskich w obszarze gospodarki  z uwzględnieniem kierunków rozwoju inteligentnych specjalizacji regionów

17 maja 2018 r. (czwartek)

11.00

panel dyskusyjny  „Systemy wsparcia  w tworzeniu i rozwoju start-upów przez administrację lokalną i regionalną” (uczestnicy -  przedstawiciele start-upów Olsztyna oraz Miast Partnerskich)

12.00

Lunch

12.40

prezentacje startupów Miast Partnerskich Olsztyna i Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego 

14.40

Przerwa kawowa

15.00-18.00

spotkania B2B (indywidualne spotkania biznesowe)