Idź do treści strony
  • Ikona Kontakt

    Olsztyński Park Naukowo-
    Technologiczny

    ul. Władysława Trylińskiego 2
    10-683 Olsztyn
    tel. 89 612 05 00

Kontakt

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny

10-683 Olsztyn, ul. Władysława Trylińskiego 2

(Budynek Biurowo-Konferencyjny – BK)

tel. 89 612 05 00

fax. 89 612 05 12

e-mail: sekretariat@opnt.olsztyn.pl

NIP: 7393862209

REGON: 281524001

Adresy pozostałych obiektów OPN-T (kod pocztowy: 10-683 Olsztyn):
* Budynek L1 – ul. Władysława Trylińskiego 8
* Budynek B2 - ul. Władysława Trylińskiego 10
* Budynek L2 – ul. Władysława Trylińskiego 12
* Budynek B1 – ul. Władysława Trylińskiego 14
* Budynek B3 – ul. Władysława Trylińskiego 16

 

 

ADMINISTRACJA:

 

 

Wojciech Samulowski

Dyrektor

tel. 89 612 05 00

e-mail: w.samulowski@opnt.olsztyn.pl

Sekretariat

tel. 89 612 05 00

e-mail: sekretariat@opnt.olsztyn.pl

Magdalena Statucka

Z-ca Dyrektora ds. rozwoju międzynarodowego

tel. 89 612 05 02

e-mail: m.statucka@opnt.olsztyn.pl

Magdalena Ben-Rynkiewicz

Kierownik Inkubatora Przedsiębiorczości

tel. 89 612 05 05

e-mail: m.ben-rynkiewicz@opnt.olsztyn.pl

Anna Golon

Główny Księgowy

tel. 89 612 05 20

e-mail: a.golon@opnt.olsztyn.pl

Agnieszka Kawka

Specjalista ds. szkoleń i doradztwa

tel. 89 612 05 04

e-mail: a.kawka@opnt.olsztyn.pl

Julia Ruchlewicz

Inspektor ds. księgowych

tel. 89 612 05 14

e-mail: j.ruchlewicz@opnt.olsztyn.pl

Maria Zarzycka

Specjalista ds. administracyjno-księgowych

tel. 89 612 05 09

e-mail: m.zarzycka@opnt.olsztyn.pl

Lidia Trzeciakiewicz

Specjalista ds. Transferu Technologii

tel. 89 612 05 10

e-mail: l.panfil@opnt.olsztyn.pl

Marcin Foss

Informatyk

tel. 89 612 05 06

e-mail: m.foss@opnt.olsztyn.pl

Beata Mędrek-Żęgota

Specjalista ds. Promocji

tel. 89 612 05 11

e-mail: b.zegota@opnt.olsztyn.pl

Tomasz Warowny

Specjalista ds. Organizacyjno-Technicznych

tel. 89 612 05 03

e-mail: t.warowny@opnt.olsztyn.pl

Marek Piotrowski

Specjalista ds. Rozwoju Międzynarodowego

tel. 89 612 05 13

e-mail: m.piotrowski@opnt.olsztyn.pl