Idź do treści strony
 • Ikona Kontakt

  Olsztyński Park Naukowo-
  Technologiczny

  ul. Władysława Trylińskiego 2
  10-683 Olsztyn
  tel. 89 612 05 00

MOBILE WORLD CONGRESS

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zorganizuje polskie stoisko podczas międzynarodowych targów technologii mobilnych – Mobile World Congress, które odbędą się w dniach 26 lutego - 1 marca 2018 r. w Barcelonie.


Stoisko informacyjno-promocyjne organizowane zostanie w ramach realizowanego przez PARP Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2016-2019 (więcej o programie, jak również innych wydarzeniach, na których planujemy zorganizować stoiska: https://ict.trade.gov.pl/pl/). Ze stoiska mogą nieodpłatnie korzystać zarówno beneficjenci poddziałania 3.3.3 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, jak i inne polskie firmy reprezentujące branżę ICT.

Firmy zainteresowane skorzystaniem z polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego proszone są o przesłanie następujących informacji na adres slawomir_biedermann@parp.gov.pl:

 1. Nazwa firmy
 2. Osoba do kontaktu, mail kontaktowy, telefon
 3. Zakres działalności firmy (hasłowo lub 3-4 zdania po angielsku) + logo
 4. Charakter udziału (proszę wybrać jedno):

·         Zwiedzający, (jeśli wybierają się Państwo na wydarzenie to proszę dodatkowo o podanie tel. kontaktowego do osoby która będzie obecna na wydarzeniu)

·         Wystawca (jeśli będą Państwo organizowaćwłasne stoisko)

·         nie biorę osobistego udziału w Mobile World Congress

 1. Planowana forma udziału w ramach polskiego stoiska (szczegółowo opisane poniżej, można wybrać jedną lub kilka):

·         materiały informacyjno-promocyjne

·         materiały audiowizualne (filmy promocyjne)

·         strefa b2b

 • Możliwość prezentacji materiałów informacyjno-promocyjnych firmy  (ulotki, foldery, itp.)

PARP zapewni transport materiałów promocyjnych (max. 1 kg na firmę) do Barcelony i ich ekspozycję na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym. Firmy zainteresowane tą formą promocji proszone są o wysłanie materiałów promocyjnych na adres znajdujący się w załączonym pliku.

Przesyłka powinna trafić na adres znajdujący się w załączeniu najpóźniej  9 lutego 2018 r. Materiały promocyjne powinny być w języku angielskim i ew. hiszpańskim.

 • Możliwość wyświetlania materiałów audio-wizualnych na umieszczonych na stoisku ekranach (filmy promocyjne, itp.) 

Podmioty zainteresowane tym rodzajem promocji proszone są o wysłanie na adres pawel.tomkowiak@mtp.pl informacji z linkiem, z którego będzie można pobrać pliki z materiałami. Materiały promocyjne w formie filmu powinny być zapisane w formacie MP4 o rozdzielczości min. HD720p i długości max. 3 minuty.

 Link z filmem powinien trafić na powyższy adres email najpóźniej  16 lutego 2018 r.

 • Możliwość skorzystania ze strefy b2b w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych

Do dyspozycji Państwa i Państwa kontrahentów będą stoliki do prowadzenia rozmów oraz zimne i ciepłe napoje. Z tej przestrzeni mogą Państwo korzystać na bieżąco podczas całego okresu trwania targów.

Informujemy, że z uwagi na ograniczoną powierzchnię wystawienniczą na stoisku nie mogą być prezentowane roll-upy, plakaty, materiały wielkogabarytowe i inne stałe formy promocji poza wymienionymi powyżej. PARP nie zapewnia biletów wejściowych na Mobile World Congress, ani nie pokrywa kosztów dojazdu i pobytu w trakcie wydarzenia. Filmy które pojawią się na wydarzeniu osobiście mają możliwość zabrania ze sobą swoich produktów i prezentacji ich na stoisku, jednakże wymaga to wcześniejszego uzgodnienia z PARP jako organizatorem stoiska. 

Ponadto, PARP będzie współorganizował giełdę kooperacyjną w ramach sieci Enterprise Europe Network. Koszt udziału w giełdzie wynosi 310 EUR brutto. UWAGA - koszt ten obejmuje m. in. bilet wstępu na targi MWC, przy spełnieniu warunków określonych przez organizatora. Regularna cena normalnego biletu na targi to 799 EUR. Udział w giełdzie jest więc nie tylko okazją do nawiązania licznych kontaktów, ale też szansą na zaoszczędzenie ponad 400 EUR.

Szczegóły na temat giełdy: http://www.een.org.pl/index.php/Europa/articles/gielda-kooperacyjna-na-mobile-world-congress-22-24-lutego-2016-r-barcelona-5510.html