Idź do treści strony
 • Ikona Kontakt

  Olsztyński Park Naukowo-
  Technologiczny

  ul. Władysława Trylińskiego 2
  10-683 Olsztyn
  tel. 89 612 05 00

AKTUALNOŚCI

Dlaczego powinieneś wybrać nas?

Zobacz co możemy Ci zaoferować

Olsztyński Park Naukowo – Technologiczny (OPN-T) powstał w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Swoją działalność rozpoczął w listopadzie 2013 r.

V8 AUTOMATYKA SP. Z O.O.

Nasze usługi skierowane są do klientów wykonujących maszyny i urządzenia wymagające zaawansowanego sterowania w oparciu o sterowniki PLC i panele HMI.
Różnorodne projekty i szeroki zakres branż pozwalają na analizę problemów z szerszej perspektywy. Dużą wagę przywiązujemy do zrozumienia potrzeb klienta, tak by zrealizowane zlecenie spełaniało nawet niewypowiedziane wymagania. Wyjątkowa elastyczność pozwala na realizację zleceń na dowolnych aparatach, PLC i HMI.
Rozbudowany dział serwisu pozwala na szybką reakcję w razie awarii.

Dużo wysiłku wkładamy w to, żeby poznać i wdrażać najnowsze rozwiązania z dziedziny automatyki przemysłowej. Nasi klienci, często początkowo sceptyczni, bardzo szybko przekonują się do budowy systemów w duchu Industry 4.0. Korzyści wynikające z takiego projektowania są bardzo szybko widoczne i doceniane.

Nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje, co pozwala na ustawiczne podnoszenie jakości produkowanej dokumentacji oraz programów i wizualizacji. Z powodzeniem angażujemy się w projekty o ogromnej skali.